Çok fazla seçenek arasından uçuş planlamak kolay değildir. En doğru seyahat noktaları için bizimle iletişime geçin.
Travellines Turizm'le hayallerinize uçun...

HAKKIMIZDA

Travellines Turizm Seyahat Ltd. Şti.(Pardus Turizm), uzun süre turizm sektöründe faaliyet göstermiş deneyimli ve dinamik personeliyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Profesyonel yaklaşımı ve sürekli hizmet anlayışıyla sizlere sorunsuz seyahat planları sunmaktadır.
Firmamız sizlere yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, yurtiçi ve yurtdışı otel konaklamaları ile vize hizmetlerinin satışı işlemlerinin yapılması konusunda en uygun çözüm ve alternatifler sunan kurumsal bir seyahat acentesidir. Travellines Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. dünyadaki 100’ü aşkın havayolunun ve 700.000 üstünde ki otellerin yetkili acentesidir. Firmamız A sınıfı seyahat acentası olup, Kültür ve Turizm Bakanlığı İşletme belgeli ve direkt bu bakanlığa bağlı faaliyet gösteren bir seyehat acentasıdır. TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) üyesidir.


Kurumsal müşterilerimize ofis çalışma saatleri olan hafta içi ve cumartesi günleri 09.00 – 18:00 saatleri dışında acil durumlar için nöbetçi telefon hattı ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

HOŞGELDİNİZ...