Travellines Turizm olarak siz değerli kurumsal müşterilerimize; kurumsal iş seyahatleri, kurumsal uçak bileti ve kurumsal konaklama hakkında deneyimli personelimiz ile 7/24 kesintisiz olarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.


Kurumsal müşterilerimiz için en iyi seyahat ve konaklama seçenekleri hakkında nokta atışı yapan firmamız doğru destinasyon, ekonomik uçak bileti ve iş seyahati hakkında aklınıza gelebilecek her konuda sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız .

Kurumsal seyahat raporlaması, firmanız için gerekli seyahat faturası, detaylı seyahat raporu(uçan ve konaklayan kişi ve personel için, destinasyon fiyat vb..) gibi size lazım olacak bütün bilgiler firmanıza profesyonel bır sekilde günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanmaktadır. Dilediğiniz zaman bizden alabilirsiniz.

Yüzlerce uçak bileti firması ve binlerce otel arasından size ve firmanıza uygun kurumsal seyahat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En ekonomik ve en yararlı destinasyonlar tarafınıza kurumsal seyahat ve kurumsal iş gezisi olarak rapor ederiz. Böylece siz kendi işinizle ilgilenirken biz sizin için en uygun seçenekleri size raporlamış oluyoruz. Hem zamandan tasarruf sağlayıp hemde ekonomik olarak sizlere bu konuda fayda sağlamış oluyoruz

Tüm bu kurumsal seyahat seçenekeleri çözüm ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.